Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Survivor yarışmacılarına büyük şok!

Birleşme partisinde bir araya gelen Survivor yarışmacıları dilediğince yemek yeyip eğlendikten sonra adaya döndüklerinde büyük bir şok yaşadı.

30 Nisan 2015 Perşembe, 11:08
1pelin_3319

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor All Star’da yarışmacılar büyük bir şok yaşıyor. Birleşme partisinde tüm yarışmacıların bir araya gelmesinin ardından yemekler yendi, danslar edildi. Yarışmacılar ayrıca ünlü şarkıcı Hadise’nin verdiği mini konserle de dilediklerince eğlendiler.

Ancak parti sonrası adalarına dönen yarışmacılar yaptıkları her şeyin yıkılmış olduğunu görünce adeta yıkıldılar. Şimdi ada hayatına sıfırdan başlayacak olan yarışmacılar yeniden yatacak barakalar ve adada az da olsa hayatlarını kolaylaştırabilecek icatlar yapmak zorunda kalacaklar. Yarışmacıların büyük şok yaşayacağı Survivor’ın yeni bölümü bu akşam ekrana gelecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>