Survivor ünlüler takımında deprem!

Survivor 2016 ünlüler takımında Atakan ve Tuğba Özay birbirine girdi. Survivor 2016’da dün akşam neler oldu? Survivor 2016 23 Şubat eleme gecesi neler yaşandı?

24 Şubat 2016 Çarşamba, 14:35
1531354

Ünlüler takımı eteğindeki taşları döktü! Atakan ve Tuğba Özay birbirine girdi. Ünlüler takımında Tuğba Özay ve Atakan, son günlerde takımda yaşanan olayların ardından karşı karşıya geldi. İkilinin tartışmasını takım arkadaşları ayırmakta güçlük çekti.

2294_g

Tuğba, Atakan’ın takımdaki arkadaşlarını Yılmaz Morgül ve Negehan’a karşı kışkırttığını söyleyerek lider olmak istediğini ve arkadaşlarının arkasından dedikodu yaptığını iddia etti. Gece geç vakitte kavgaya tututşan ikiliyi takım arkadaşları ayırmaya çalışsada tartışmayı engelleyemediler.

70092_gg

Tuğba Atakan’a ‘çıban başı’ diyerek takımdakileri birbirine düşürdüğünü söyledi. Atakan da takım arkadaşlarına dönerek Tuğba, Nagehan ve Yılmaz’a karşı bir tavır almanız konusunda size telkinde bulundum mu diye sorduğunda ise kimse evet cevabı vermedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>