Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Şükran Ovalı sessizliğini bozdu

12 kez izlendi, 17 Eylül 2016 Cumartesi

Caner Erkin ile dolu dizgin aşk yaşayan Şükran Ovalı, sürpriz birliktelik hakkında ilk kez konuştu.

Caner Erkin ile dolu dizgin aşk yaşayan Şükran Ovalı, sürpriz birliktelik hakkında ilk kez konuştu. Güzel oyuncu, ilişkisini nikah masasına kadar taşımaya kararlı…

Beşiktaş’ın yıldızı Caner Erkin ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren Şükran Ovalı, Habertürk gazetesine verdiği röportajda çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Caner ile ilişkisini ileri boyuta taşımak istediğini belirten Ovalı, “Bir aile kurmak istiyoruz, umarım da böyle devam eder” dedi.

İşte o röportajdan bir kesit;

Bayram sohbeti oldu bu, o yüzden unutamadığın bayram anınla başlamak istiyorum…

Çocukluğumdaki kalabalık bayramlar, aileden daha az insanı kaybettiğim dönemler… Bayram deyince aklıma önce büyükler, sonra küçükler geliyor.

Ailece kalabalık bir bayram sofrasındasınız, sohbet nasıl gelişir, nelerden konuşursunuz?

Ailenle her gün görüşsen de yetmez ya, her zaman birbirini özlersin. Biz hep öyle olduk, kalabalık yemeklerde özlem gideriyoruz. Birbirimiz için ne kadar önemli olduğumuzu hissettirip, sohbet ediyor, şakalaşıyoruz. Bizim masalarımızda bol muhabbet ve kahkaha olur. Aile, her şeydir, familya yani… O yüzden de bu iş için de çok heyecanlıyım.

Aile içindeki Şükran’ı anlatır mısın?

Tek kız çocuğuyum. Babaannem ve dedem tatlı insanlardı, rahmetli amcam da… Ailede biraz fazla kayıp yaşadık, kalabalık bir aile değiliz. Ailem kadar sevdiğim ve belki insanın hayatı boyunca karşılaşamayacağı kadar iyi arkadaşlara sahip olduğum için çok şanslıyım. Onlar için her şeyden önce Şüko’yum. Beni seviyorlar biliyorum, ben de onları çok seviyorum.

Etiketler:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>