Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Fidanlı teşekkür

Nilüfer 15. Uluslararası Spor Şenlikleri’ne katkı sunan belediye çalışanları ile eğitimciler için teşekkür gecesi düzenlendi.

02 Haziran 2016 Perşembe, 15:06
SPOR ŞENLİKLERİNE DESTEK VERENLERE FİDANLI TEŞEKKÜR

Nilüfer 15. Uluslararası Spor Şenlikleri’ne katkı sunan belediye çalışanları ile eğitimciler için teşekkür gecesi düzenlendi. Başkan Mustafa Bozbey, şenliklerde emeği geçenlere, isimlerine dikilen fidanların sertifikalarını verdi.
Spor kenti Nilüfer’de bu yıl 15’incisi düzenlenen Uluslararası Spor Şenlikleri, 17 bin 870 öğrenciyi sporda buluşturdu. Nilüfer Kaymakamlığı himayesinde Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Belediyespor ve Kent Konseyi iş birliğiyle 20 Nisan’da başlayıp 20 Mayıs’ta sona eren şenliklerde 26 branşta 167 kategoride yaklaşık 2038 takım mücadele etti.
Düzenlenen ödül gecesinde şenliklerin gerçekleşmesinde büyük emek harcayan Nilüfer Belediyesi çalışanları ile okulların idareci ve öğrencilerine, dikilen fidanların sertifikaları verildi. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, “Nilüfer’de centilmenlik içerisinde gerçekleştirdiğimiz spor şenliğinde yine hep beraber çok iyi çalışmalar yaptık. Yaklaşık bir ay boyunca yabancı ülkelerden gelen sporcuları bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadık. İlginin her yıl arttığı şenlikte bu yıl da hedefimize ulaştık. Ben bu organizasyona katkı koyan çalışma arkadaşlarıma, okul idarecilerimize ve katılan öğrencilerimize sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>