Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Simit Sarayı Mahalle Özlüce’de açıldı

Dünya markası haline gelen Simit Sarayı’nın yeni şubesi Özlüce’de açıldı. Coşkulu törenle açılışı yapılan Simit Sarayı Mahalle’ye vatandaşlardan da ilgi ilk günden büyük oldu.

15 Şubat 2016 Pazartesi, 17:03
simitsarayiacilis (1)

Son yıllarda eşsiz lezzetleri ve hizmetiyle bir dünya markası haline gelen Simit Sarayı Mahalle yeni şubesi ile artık Özlüce’de hizmet verecek. Bursalı işadamları, Bülent Palancı, Levent Palancı ve Ramazan Berkan ortaklığında kurulan Simit Sarayı Mahalle’nin açılışı yapıldı.

simitsarayiacilis (2)

AÇILIŞA YOĞUN İLGİ

Büyük bir coşkuyla gerçekleşen açılışta, kurdeleyi Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Holiday İnn Hotel sahibi Sedat Yalçın ve iş yeri ortakları kesti. Açılışın ardından, protokol üyeleri kafeterya içinde bir süre çay sohbeti yaparak işletmenin lezzetlerini tattı. Vatandaşların yeni açılan şubeye ilgisi ilk günden çok büyük oldu. Açılıştan kısa bir süre sonra, Simit Sarayı’na gelen vatandaşlar kafeteryayı tamamen doldurdu.

simitsarayiacilis (3)

Simit Sarayı Mahalle  ortaklarından olan Bülent Palancı ve Levent Palancı kardeşler ile dayıları Ramazan Berkan, yaptığı açıklamada, açılan şubenin bölgede tek olduğuna dikkat çekerek, ürün çeşitliliklerinin oldukça fazla olduğunu belirtti. İlerleyen zamanlarda farklı hedeflerinin olduğunu dile getiren Bülent Palancı ve Levent Palancı kardeşler ile dayıları Ramazan Berkan,”Bu lokasyon da böyle bir işletmenin eksikliği hissediliyordu. Bu yüzden bu işletmeyi açtık. Yeni konsept yaptık. Bebek emzirme odası ve kapalı çocuk oyun alanımız ile fark yarattığımızı düşünüyoruz.Ürünlerimiz zaten dünyada biliniyor, biz de  farklılık yaratmaya çalıştık. İlerleyen zamanlarda farklı hedeflerimiz de var. İşletme hem bizim adımıza, hem de Özlüce halkı adına hayırlı olur inşallah” şeklinde konuştu.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>