Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Sıla ve Yıldız Tilbe neden Bursa’ya gelmedi?

Ankara Tren Garı kavşağında meydana gelen ve son gelen bilgilere göre 95 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırılarının ardından ünlü isimler konserlerini iptal etti.

11 Ekim 2015 Pazar, 11:00
sila-manisalilari-costurdu-954252-664x354

Ankara Tren Garı kavşağında meydana ve 95 kişinin hayatını kaybettiği 246 kişinin de yaralandığı terör saldırısının ardından Bursa’da konser verecek olan Sıla Gençoğlu ve Yıldız Tilbe, konserlerini iptal ederek ileri bir tarihe erteledi. 9 Eylül’de Bursa Açık Hava Tiyatrosunda hayranlarıyla buluşacak olan Sıla Gençoğlu, yaşanan terör olayları ve ardı ardına gelen şehit haberleri yüzünde konserini 10 Ekim tarihine ertelemişti. Ünlü sanatçı Ankara Tren Garı kavşağında meydana gelen terör olayının ardından konserini yine iptal ederek 17 Ekim tarihine erteledi. Yine 10 Ekim tarihinde Jolly Joker Bursa sahnesinde canlı performansını gerçekleştirecek olan Yıldız Tilbe ise konserini 22 Ekim Perşembe gününe erteledi. Ayrıca Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 11 Ekim Pazar günü Gökdere Meydanında gerçekleştireceği mitingde iptal edildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>