Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Siirt’te hain saldırı: 8 asker şehit..Şehit acısı Bursa’ya düştü

Siirt’te askeri araca yönelik mayınlı saldırıda şehit olan 8 askerden birinin Bursalı kısa dönem er Bahadır Aydın olduğu öğrenildi. Acı haber, sağlık görevlileri eşliğinde aileye askerler tarafından verildi.

19 Ağustos 2015 Çarşamba, 17:31
sehit

PKK’lı teröristlerce uzaktan kumandayla patlatılan bombanın acısı merkez Osmangazi ilçesi Akpınar Mahallesi’ne düştü. 26 yaşındaki Karacabey nüfusuna kayıtlı kısa dönem Er Bahadır Aydın’ın şehadet haberi askerler tarafından Aydın ailesine ulaştırıldı.
Terhisine 2 ay kalan Aydın’ın ailesi acı haberle gözyaşlarına boğulurken, Gonca Sitesi sakinleri de büyük şok yaşadılar. Şehidin yarın Bursa’da törenle toprağa verileceği öğrenildi.

ŞEHİT OLACAĞI BABASININ İÇİNE DOĞMUŞ

ŞEHİTİN EVİNE BAYRAK

PKK’YI SİLVAN’DAN TEMİZLEYİP GÖNDERE BAYRAĞI BÖYLE ÇEKTİLER

 

 

IMG-20150819-WA0050IMG-20150819-WA0049312

2 Yorum

  1. mahmut demirkolllllu

    Ağu 19, 2015 at 16:17

    Şunu yöneticiler bilsinki;güneydoğunun her yerleşim yerini bir paris yapsanız,ve teröristlere çuvallarla altın verseniz terör durmaz.Çünkü teriöristler1-koyun gibi güdülüyor,2-türk ve kürt değiller,3-vicdanlarıkapkara,satılmış hain ve bölücüdürler4-ABD,AB,israil ermenistan destekliyor diye şimarıyor ve kaşınıyorlar,5- TC’nin onlara bir çakıl taşı dahi vermeyeceğini bilir ama yinede gözü gönlü aklı(?) yükseklerde.Rüyada darı görür,6-gebermek pkk için önemli değil çünkü öküz kafalıdırlar…Onları destekleyenlerde köpek kafalıdırlar

  2. Ayhan Başaraner

    Ağu 19, 2015 at 19:44

    Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Ateş düştüğü yeri yakar, ne desem boş.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>