Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Sheraton Bursa, yönetici kadrosunu güçlendirdi

12 Şubat 2016 Cuma, 21:11
Vuslat Dağlı 1

Yeni iş ve alışveriş merkezleriyle hızla gelişen ve Bursa’nın yeni kalbi sayılan Nilüfer’de yer alan Sheraton Bursa’nın yönetici kadrosunda yeni bir atama daha gerçekleşti.

Akdeniz Üniversitesinde aldığı Turizm eğitiminin yanı sıra İspanya’da Universidad de Sevilla’da Satış ve Pazarlama üzerine eğitim gören, 2006 yılında Hilton Kayseri’de başladığı çalışma hayatına, Adana ve Mersin HiltonSA ve DoubleTree by Hilton Istanbul Avcılar ile devam eden ve en son Hilton Garden Inn Istanbul Beylikdüzü’nde Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini sürdüren Vuslat Dağlı 1 Şubat 2016 tarihi itibariyle Sheraton Bursa ve Aloft Bursa Otellerinin Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlendi.

Yeni görevinin heyecanını yaşayan Vuslat Dağlı, Sheraton Bursa’nın ünlü restoranı olan Narr Restaurant’ta özel bir davet ile basın mensupları ile bir araya geldi.

Vuslat Dağlı

Ağıztadını tazelemek için sunulan Böğürtlen Şerbeti ve Armut Ermesi’nin ardından Kurutulmuş Füme Et, Et Tartar ve Nohutlu Enginar Çorbası ile devam etti. Ara sıcak olarak Somon Fileto’nun ikram edildiği ve Çikolata Hamuruna Sarılı Dana Bonfile’nin ana yemek olarak sunulduğu davette, Ananaslı Mojito, Pişmaniye ve Maraş Dondurmasından meydana gelen tropikal esintilere sahip bir tatlı ile sonlandırıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>