Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Serdar’a gelen en iyi teklif

16 Haziran 2016 Perşembe, 08:46
SERDAR AZİZ BURSASPOR İLE DEVAM ETMEYECEK İDDİASI

En yüksek rakam Fulham’dan geldi. İngiliz kulübü, 4 milyon Euro ile birlikte Premier Lig’e çıkmaları durumunda 2 milyon Euro daha verme teklifini sundu fakat Bursaspor yönetimi ‘Olacaksa 5 milyon Euro olsun temiz olsun’ yanıtı verdi.
Tek gündem maddemiz Serdar Aziz oldu. ‘Hangi takıma gidecek, kaç para veriyorlar, 7-8 milyon Euro’dan aşağıya bu iş olmamalı, Beşiktaş takasta şunları önerdi, Fenerbahçe’de bastırıyor’ şeklinde haber ve yorumlar artık sıkıntı verdi. Neler oluyor, neler bitiyor, tam bir karmaşa hakim. Peki gerçekte Bursaspor’a şuana kadar tecrübeli stoper için ne kadar önerildi?. Fenerbahçe’nin, Galatasaray’ın, Beşiktaş’ın, Fulham’ın ve West Ham United’ın resmi teklif yaptığı belirtilen tecrübeli futbolcu için nasıl bir yol izlenecek?.

PARA VEREN YOK

Öncelikle şunu belirtelim; Serdar Aziz için Bursaspor’a şuana kadar önerilen en yüksek rakam 4 milyon Euro… Ortalarda daha yüksek rakamlar geziyor hepsi abartı. Kimse öyle 6 milyon Euro gibi, 7 milyon Euro gibi bir rüya görmesin. 4 milyon Euro’yu veren kulüp ise İngiltere Championship ekiplerinden Fulham… Daha önce İngilizlerin 5 milyon Euro verdiği belirtilmişti fakat işin aslı biraz karışık.

5 MİLYON EURO TEMİZ OLSUN

Fulham 4 milyon Euro vermiş, önümüzdeki sezon Premier Lig’e çıkmaları durumunda 2 milyon Euro daha verme teklifini sunmuş. Bursaspor yönetiminin ise ‘Böyle şey olmaz. Olacaksa 5 milyon Euro olsun temiz olsun’ şeklinde bir yanıt vermiş. Serdar Aziz transferinde son durum işte böyle. Beşiktaş ise fiyat kırma politikasında. Takasta isimler sunarak Bursaspor yönetiminin daha çok sabrını zorluyorlar.

Kaynak:Olay/Beytullah Süat

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>