Son Dakika
25 Ekim 2016 Salı

Şenol Güneş’in büyük başarısı

Şenol Hoca sayesinde Milli Takım’a gittikKaptan Volkan Şen, Şenol Güneş’e teşekkür ederek, “Bursaspor’dan Milli Takım’a bu kadar çok oyuncunun gitmesi onun sayesinde oldu dedi” dedi.

07 Nisan 2015 Salı, 10:30
milli takim üç bursasporlu

Kayseri Erciyesspor galibiyetinde büyük pay sahibi olan Bursaspor’un kaptanı Volkan Şen, önemli açıklamalar yaptı. Alınan galibiyette tüm takım arkadaşlarını kutlayan Volkan, taraftara da mesaj verdi. Başarılı futbolcu, “Taraftarla ilgili bir şey söylemek istiyorum. İyi takım kuruldu, iyi de işler yapılıyor. Biraz daha destek olmalarını istiyoruz. Onlara içerdeki maçlarda ihtiyacımız var. Taraftarımız bize ekstra motivasyon sağlıyor, güç katıyor” dedi. Volkan ayrıca kupada Gençlerbirliği’ni yenip tur atlamak istediklerini söyledi.

ONUR VE GURUR VERİCİ

Bursaspor’dan Milli Takım’a giden 6 futbolcunun arasında yer alan Volkan Şen, Şenol Güneş’e övgüler yağdırdı. 28 yaşındaki futbolcu,
şunları söyledi: “Milli Takım için Şenol Hoca’ya teşekkür etmek gerekiyor. Tüm takım arkadaşlarımız çok iyi bir sezon geçiriyor. Bunda hocamızın çok büyük payı var. Takım arkadaşlarımızın iyi mücadelesi bize ekstra güç katıyor. Takımımızdan 6 futbolcunun Milli Takım’a gitmesi onur ve gurur verici. İnşallah bu sadece bir maçla sınırlı kalmaz ve takımımızdan daha fazla futbolcu gider.”

Kaynak. Bursa Hakimiyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>