Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

Şenol Güneş’e kupa finali öncesi sürpriz

Bursaspor Teknik Direktörü 63. yaşını futbolcular ve teknik ekiple birlikte kutladı.

02 Haziran 2015 Salı, 11:12
33548_on

Şenol Güneş’in 63. doğum günü bugün futbolcularımız ve teknik heyetimiz tarafından Özlüce Tesisleri’nde kutlandı.
Kutlamaya Şenol Hoca’nun minik torunu Zeynep Egemen de internet üzerinden gönderdiği kutlama mesajı ile katıldı. Şenol Güneş yaptığı konuşmada; “Bugüne kadar çalıştırdığım takımlar içerisinde doğum günü kutlama şansım olmadı. Sezon mayıs ayı içerisinde bittiği için kutlama fırsatımız olmuyordu. Bu sezon Türkiye Kupası finali için sezon uzadığından sizlerle birlikte doğum günümü kutlama fırsatım oldu. Bu sürpriz için hepinize çok teşekkür ederim. Tek dileğim Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanmak ve bu pastanın üzerindeki final sevinci fotoğrafını, kupa kaldırırken çekilecek olan fotoğraf ile yenilemek” dedi.

Daha sonra futbolcularz ve teknik ekibin tebriklerini kabul eden Güneş’e pastasının ilk dilimini İdari Menejer Adil Cenkçiler takdim etti. Cenkçiler, Şenol Güneş için hazırlanan fotoğrafı hediye etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>