Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Şenol Güneş sert konuştu

Deneyimli teknik adam, Bursaspor’un herhangi bir futbolcusuna transfer teklifi yapmadığını söyledi.

16 Haziran 2015 Salı, 08:55
senol-gunes

Bursaspor’la ayrılıp Beşiktaş’la sözleşme imzalamasının ardından Yeşil Beyazlı takımdaki futbolcuları Beşiktaş’a transfer etmeye çalıştığı iddiaları ortaya atılan ve bu yönde haberler yapılan Şenol Güneş, Bursa Hakimiyet’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. “Biz futbolcunun aklını mı çeliyor muşuz? Bu tür olaylar benim kitabımda yazmaz” diyen Güneş, iddiaları şaşkınlıkla izlediğini söyledi.

SIVOK BİZİM LİSTEMİZDEYDİ

Şenol Güneş, “Bursaspor’da kalsaydım Sivok transfer etmeyi düşündüğümüz oyunculardan biriydi. Ama kaderin bir cilvesi ben Beşiktaş’a geldim, o da takımdan ayrıldı. Okuyoruz, menajeri Bursaspor’la görüşüyormuş. Fakat bizim ilgimiz yok. Josue, Fernandao ve Belluschi kesinlikle gündemimizde değil. Hepsi uydurma haber. Transferi teknik adamlar değil, yönetimler yapar” dedi.

ŞENER’LE KONUŞTUM AMA…

Fenerbahçe’yle prensip anlaşmasına varan Şener Özbayraklı konusuna da değinen Güneş, “Şener’le konuştum. Bana kafasındaki soru işaretlerinden bahsetti. Fenerbahçe’yle bir anlaşması var. O eğer bir anlaşma yaptıysa ona saygı duyarız. Ben ancak oyuncu boşa çıkarsa ona talip olur, yönetime söylerim. Onlar da bütçelerine göre gereğini yapar” ifadelerini kullandı. (Süha GÜRSOY’un ÖZEL HABERİ)

Kaynak. Süha Gürsoy-Bursa Hakimiyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>