Şenol Güneş iddialı konuştu

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Akhisar Belediyespor maçının ardından yaptığı açıklamada iki kulvarda da olağanüstü işler yaptıkları için futbolcularını tebrik etti.

26 Mayıs 2015 Salı, 08:49
senol

Şenol Güneş maçın ardından şu açıklamalarda bulundu; “Uzun zamandır deplasmanda lig maçı olarak kazanamadık. Bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyordu. Maça çok iyi başladık. İlk 10 dakikada 3 tane pozisyonumuz vardı. Rahat oynadık. Hazırlık maçı gibi oynadık. Pozisyonlarımız vardı. Oyun üstünlüğümüz skora yansıdı kazandık ama daha fazla gol atmamız gerekiyordu. Final paslarını iyi değerlendirseydik, basit top kayıpları yapmasaydık daha çok gol atabilirdik. Kötü maç değildi ama bizim için daha güzel olabilirdi. Her şeye rağmen tüm oyuncularımı kutluyorum. İki kulvarda dar bir kadro olarak olağanüstü işler yaptılar. Son lig maçımızda önemli. Lig için kritik bir maç. Kupa maçı da kritik. Her iki kulvarda da iddialıyız. İnşallah bu iki maçı da iyi bitirip sezonu güzel bir şekilde bitiririz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>