Son Dakika
22 Ekim 2016 Cumartesi

Şehrin ışığını en güzel çek ödülü kap

Uludağ Elektrik Dağıtım tarafından ‘Şehrin Işıkları’ fotoğraf yarışmasının bu yıl üçüncüsü düzenleniyor. Başvurular 1 Mayıs-5 Haziran tarihlerinde kabul edilecek.

29 Nisan 2015 Çarşamba, 16:48
sehrin isik

“Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasına katılanları sürpriz hediyeler bekliyor. Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’nın elektrik dağıtımını yapan Uludağ Elektrik Dağıtım projelerini aralıksız sürdürüyor. ‘Şehir ve ışık’ temalı ulusal fotoğraf yarışmasının bu yıl üçüncüsünü düzenleyen firma, şehrin ışıklarını en iyi yansıtan fotoğrafları ve kullanıcıları sürpriz hediyelerle ödüllendirmeye hazırlanıyor.
Başta eğitim olmak üzere kültür, sanat ve spor faaliyetlerini desteklediklerini belirten Uludağ Elektrik Dağıtım Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, “UEDAŞ olarak kaliteli elektrik enerjisini vatandaşlarla ulaştırmak için çaba gösterirken, aynı zamanda sosyal faaliyetlerimize de devam ediyoruz. ‘Hayatın her yerinde’ sloganıyla çıktığımız yolculukta özellikle gece ışığın altında ışıl ışıl görünen şehir fotoğraflarının katılabileceği bir yarışma düzenlemek istedik. Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz kurumsal markamız haline gelen “Şehrin Işıkları” ulusal fotoğraf yarışmamızı geleneksel hale getireceğiz” diye konuştu.
Fotoğraf yarışmasına başvuruların başladığını belirten Yüce, “Fotoğraf yarışmamıza amatör ve profesyonel fotoğrafçıların ilgisi şimdiden büyük. Yarışmamıza bütün fotoğraf severler katılabilir” dedi.
Başvurularının internet üzerinden yapılabildiğini ifade eden Yüce, “Ulusal çapta düzenlediğimiz fotoğraf yarışmamızda ülkemizin her yerinden başvuruları alabileceğiz. Yapılacak profesyonel jüri değerlendirmesi sonrasında dereceye giren fotoğraflar ödüllendirilecek” diye bilgi verdi.
Son başvurunun 5 Haziran olduğunu belirten Yüce, “İster dijital fotoğraf makinesiyle ister cep telefonuyla çekilmiş görüntüler olsun, en güzel kareleri www.uedas.com.tr/sehrinisiklari adresine yükleyen herkes, birbirinden güzel hediyelerin sahibi olma fırsatını yakalayacak. Yarışmanın birincisini Antalya’da tatil hediyesi ile ödüllendireceğiz. Ayrıca dereceye giren fotoğraflar sergilenme imkanına da sahip olacak. Yarışma hakkında detaylı bilgilere www.uedas.com.tr/sehrinisiklari adresinden ulaşılabilir” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>