Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Şehitlerin ismi parklarda yaşatılıyor

Orhangazi Belediyesi, Orhangazi’deki 6 farklı parka Orhangazili şehitlerin isimlerini verdi.

14 Temmuz 2016 Perşembe, 13:58
ŞEHİTLERİN İSMİ PARKLARDA YAŞATILIYOR

Orhangazi Belediyesi, Orhangazi’deki 6 farklı parka Orhangazili şehitlerin isimlerini verdi.

ŞEHİTLERİN İSMİ PARKLARDA YAŞATILIYOR
Orhangazi Belediyesi, Orhangazili şehitlerin isimlerini parklarda yaşatıyor. Şehit Erhan Öztürk’ten sonra, eski Yunuslu Park’a Oktay Özçelik, Hürriyet Mahallesi stadyum yanındaki parka Metin Güney, Hürriyet Mahallesindeki bir başka parka Hüseyin Turan, Hürriyet Cami yanındaki parka Murat Solak ve Yeniköy’deki bir parka ise Kadir Yeşil isimlerinin verilmesi meclis kararıyla onaylandı. Parklara şehitlerin isimlerinin verilmesi vatandaşlar tarafından da büyük beğeni kazandı.

ŞEHİTLERİN İSMİ PARKLARDA YAŞATILIYOR
Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi’de son dönemde yeniden düzenleme yaptıkları ve ilçeye yakışır bir hale getirdikleri parklara şehitlerin isimlerini verdiklerini söyledi. Her biri için ayrı meclis kararları aldıklarını belirten Çağlayan, “Bu konuda duyarlı yaklaşan tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu aziz vatan için canını vermiş şehitlerimiz için ne yapsak azdır. Bizler böyle bir karar alarak en azından şehitlerimizin isimlerini yaşatmış oluyoruz. Şehitlerimize tekrar Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>