Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Şehidin var Bursa…

16 Nisan 2016 Cumartesi, 10:09
31010

Mardin Savur’da askeri aracın geçişi sırasında patlayıcının infilak etmesi sonucu 4 asker şehit oldu. Bir şehit haberi de Şırnak’tan geldi. Şehit haberlerinin ulaştığı aileler yıkıldı.
Mardin’in Savur ilçesinde devriye görevi yapan askeri aracın geçişi sırasında terör örgütü PKK’lılar tarafından yola önceden döşenen el yapımı patlayıcı infilak ettirildi. Patlamada 4 asker şehit oldu, 2 asker de ağır yaralandı. Şırnak’ta arama tarama faaliyetleri yürütüldüğü sırada çöken binanın enkazı altında kalan bir polis şehit oldu, 12 güvenlik görevlisi de yaralandı. Mardin’de şehit düşen Yasin TEKİN, Erdal ÇETİN, Sinan YAYLI, Mustafa ÖZEN ile Şırnak’ta şehit düşen Hıdır GENÇARSLAN’ın baba ocağına haberler ulaşmaya başladı.

ŞEHİT ATEŞİ BURSA’YI YAKTI

Mardin’in Savur ilçesi yakınlarında askeri aracın geçişi sırasında yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu dün şehit olan 4 askerden 24 yaşındaki Sinan Yaylı’nın acı haberi Bursa’nın Merkez Osmangazi ilçesindeki babasının evine verildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>