Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Şebnem Ferah Bursalı hayranlarıyla buluştu

Nilüfer Müzik Festivali’nde Şebnem Ferah rüzgarı esti.

06 Eylül 2015 Pazar, 17:54
ŞEBNEM FERAH BURSALI HAYRANLARIYLA BULUŞTU

Nilüfer Müzik Festivali’nde Şebnem Ferah rüzgarı esti.
Bursa’da Nilüfer Belediyesi tarafından, ‘Dünyayı sev, geyiği öp, festivale gel’ sloganıyla 5-6 Eylül tarihlerinde Balat Ormanı’nda düzenlenen ve binlerce kişinin katıldığı ‘Nilüfer Müzik Festivali’nde Şebnem Ferah rüzgarı esti. Yerli, yabancı 25 grubun katıldığı ve 60 bin müzikseverin katılması beklenen festivalde, cumartesi günü 10 grup performans sergiledi. Festival saat öğlen 2.00’de Can Kazaz konseriyle başladı. Günün kapanışını ise 2 saatlik sahne performansı ile ünlü rock müzik sanatçısı Şebnem Ferah yaptı.
2 saat boyunca sevilen şarkılarını seslendiren Ferah, kendisini izlemeye gelenlere unutulmaz dakikalar yaşattı. Bazı hayranları Ferah’ı arkadaşlarının omuzlarında seyrederken bazıları da ağaç ve çardak çatılarında seyretti. 6 Eylül Pazar günü sona erecek festivalin kapanış konseri Mazhar Fuat Özkan yapacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>