Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Sarıoğlu’nun eşi yeni Lamborghini’siyle derbi kutlamasındaydı…

Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu’nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu, Fenerbahçeli futbolcularla birlikte Beşiktaş galibiyetini kutlarken yeni oyuncağı dikkat çekti.

02 Mart 2016 Çarşamba, 11:22
lamborghini

Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun piloteşi Yağmur Sarıoğlu’un Fenerbahçeli futbolcuların eşleriyle birlikte derbi kutlamasına katıldı. Yağmur Sarıoğlu, yakın arkadaşı Gökhan Gönül’ün eşi Hatice Gönül ile Tren Pera’da doyasıya eğlendi. Hatta mekanda Caner Erkin, Gökhan Gönül veSelçuk Şahin ve eşi de vardı.

3,5 MİLYON TL’LİK OYUNCAK

Hız tutkusuyla bilenen Sarıoğlu, fiyatı yaklaşık 3 buçuk milyon TL olan çift renkLamborghini Aventador markalı arkadaşına ait aracıyla mekâna ilk gelen isim oldu. İçeride Hatice Gönül’le buluşan ünlü isim, Türkiye’de sadece iki kişide bulunan lüks aracıyla görüntülenince morali bozuldu.

 sabri-nin-esi-fenerbahce-nin-derbi-zaferinde-8214493_x_4408_300

PAHALI OYUNCAĞINI VALEYLE GÖNDERDİ

Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen kankalar kulüpten ayrı ayrı çıktı. Pahalı oyuncağını valeyle gönderen Sarıoğlu, taksiye binerek evinin yolunu tuttu.

YENİ ARACI TEST ETTİ

Sarıoğlu’nun eşi Sabri’nin, daha önce hediye aldığı Lamborghini marka aracını satışa çıkarttığı, kullandığı yeni model aracı ise test edip, kendi aracı satılınca bunu alacağı öğrenildi.

GALATASARAYLILAR ÇILDIRACAK

Avrupa’ya erken havlu atan ve ligde zor günler geçiren Galatasaray’da Sabri Sarıoğlu’nun Fenerbahçeli futbolcularla birlikte Beşiktaş galibiyetini kutlaması sarı-kırmızılı taraftarları kızdıracak gibi görünüyor. Fenerlilerin kutlamasına katılan Galatasaraylı yenge, tarzıyla da ilgi odağı oldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>