Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Şamil’den sert fırça…

Şamil, genç futbolculara bu sözlerle sitem etti

09 Mayıs 2016 Pazartesi, 09:02
849769535-689108

Osmanlıspor maçı öncesi genç futbolculara yapmaları gerekenler konusunda önemli bilgiler veren Şamil Çinaz, karşılaşma sonrası adeta köpürdü. 30 yaşındaki futbolcu, dediklerini yapmayan genç futbolculara sitemde bulundu.

İKİ GENÇ OYNADI

Bursaspor’un 3-0 öne geçtiği karşılaşmada Osmanlıspor’la 3-3 berabere kalması sonucu yaşanan sıkıntıda gençler de nasibini aldı. Maç öncesi gençleri etrafına toplayan ve belli başlı telkinlerde bulunan Şamil Çinaz, maç sonunda adeta çıldırdı.
Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, Başkent deplasmanında Mert Örnek’e dakika 66’dan ve Emirhan Aydoğan’a ise dakika 83’ten sonra görev verdi. İki futbolcunun da performansı vasatı geçemedi.

ŞAMİL ABİ SİTEM ETTİ

Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Emirhan Aydoğan, Şamil Çinaz’ın kendilerine sitem ettiğini söyledi. 19 yaşındaki futbolcu, “Maçtan önce Şamil abi bize uyarılarda bulundu. ‘Rakibin hızlı oyuncuları var. Eğer sizleri geçerse onların kontratak yakalamaması için taktik faul yapın. Yani hemen düşürün’ dedi. Biz bunu yapmadık. Şamil abi de maçtan sonra bize kızdı ve sitemlerde bulundu. Bunlardan ders çıkaracağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak:BursaHakimiyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>