Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Sahte polisten büyük vurgun

Bursa’da kendisini polis olarak tanıtan dolandırıcılar,büyük bir vurguna imza attı.

25 Mayıs 2016 Çarşamba, 12:58
sdfghjhgfds

Bursa’da kendisini polis olarak tanıtan dolandırıcılar, bir günde 65 bin lira, 2 bin 700 Euro ve 200 dolarlık vurgun yaptı.
Edinilen bilgiye göre, Gemlik ilçesi Dr. Ziya Kaya Mahallesi’nde ikamet eden Ö.O.’yu arayan bir kişi kendisini polis olarak tanıttı. Terör örgütü bahanesiyle Ö.O.’yu bankaya yönlendiren şüpheli, 50 bin liralık vurgun yaptı. Aynı yöntemle merkez Nilüfer ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde ikamet eden T.G. 2 bin 700 Euro, 200 dolar ile 1’er adet altın zincir, yarım altın, kolye, 2’şer adet bilezik, küpe, 4 adet gram altın ve 5 adet çeyrek altın, merkez Yıldırım ilçesi Akçağlayan Mahallesi’nde ikamet T.T. 15 bin lira dolandırıldı. Merkez Osmangazi ilçesi Zekai Gümüşdiş Mahallesi’nde oturan V.U. ile H.U. da dolandırıcıların hışmına uğradı. Polisin 4 olayla alakalı tahkikatı sürüyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>