Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Sahibi FETÖ’cü çıkan ünlü lokanta kapatıldı

İsmail’in Yeri isimli et lokantasının örgüte finansal destek sağladığı tespit edildi.

20 Temmuz 2016 Çarşamba, 18:13
FETÖ SORUŞTURMASI KAPSAMINDA BOLU DAĞI’NDAKİ İŞ YERİNE GİRİŞLER KAPATILDI

FETÖ/PDY üyesi bir grup askerin başlattığı darbe girişimi sonrasında Düzce’de devam eden soruşturmalarda terör örgütü FETÖ’ye finansal destek sağladığı tespit edilen bir iş yerinin girişleri bariyerlerle kapatıldı. Bariyer çalışması sırasında jandarma ve polis ekipleri yoğun güvenlik önlemi aldı.
Fethullahçı Terör Örgütü üyesi askerlerin darbe girişimi sonrasında Düzce’de başlatılan soruşturmalar kapsamında Bolu Dağı’nda uzun süredir faaliyet gösteren İsmail’in Yeri isimli et lokantasının örgüte finansal destek sağladığı tespit edildi. Bunun üzerine Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı talimatıyla Düzce Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri iş yerinde arama yaptı. Ardından iş yerinin Bolu Dağı’ndan giriş ve çıkışları karayolları ekiplerince bariyerlerle kapatıldı. Bariyer çalışması sırasında polis ve jandarma ekipleri yoğun güvenlik önlemi aldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>