Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Sağlıkçıların kıyasıya yarışı…

İnegöl Devlet Hastanesi yönetimi ve çalışanları “yaşayan ve yaşatan hastane” ilkesi doğrultusunda sosyal projelerine bir yenisini daha ekledi.

03 Ekim 2015 Cumartesi, 11:42
yarişma

Bursa ili Kamu Hastaneler Birliğine bağlı hastanede her gün öğle arası konferans salonunda gerçekleşen ‘Sağlıkçılar Yarışıyor’ isimli yarışmaya hastane personeli büyük ilgi gösteriyor. 90’lı yılların sevilen programı “Aileler Yarışıyor’un benzeri olan yarışmada, hastane personelinin oluşturduğu 5’er kişilik gruplar, genel kültür odaklı sorulara cevap arıyor.
32 gruptan oluşan, 1,5 ay sürecek yarışma eleme usulü gerçekleşirken, yarışma sonunda dereceye girenlere ödül verilecek. Yarışmada birinci gelen ekip, tüm aile fertleri ile birlikte tam pansiyon tatil kazanırken, İnegöl Devlet Hastane Yöneticisi Uz.Dr. Hayrettin Göçmen, bu tip organizasyonlarla yoğun iş temposundan biraz olsun uzaklaşarak keyifli zaman geçirdiklerini belirtti. Göçmen, yönetim olarak sağlık çalışanlarının memnuniyetinin artmasının, hizmet kalitesini arttıracağına inandıklarını sözlerine ekledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>