Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Sağlık Bakanı’ndan Bursa’ya ilk müjde

Bakan Müezzinoğlu, uzun süredir kent gündeminden düşmeyen Bursa Sağlık Serbest Bölgesi’ne vize verdi.

13 Nisan 2015 Pazartesi, 09:50
0

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kente ilk müjdesini geçtiğimiz günlerde işadamlarıyla gerçekleştirdiği zirvede verdi. Müezzinoğlu geniş bir sunum aldığı Bursa Sağlık Serbest Bölgesi için onay verdi. Sağlık Bakanı, Arap yatırımcıların da ortak olmak istediği projeye her türlü desteği vereceğini söyledi.

Bursa Hakimiyet Gazetesi Yazarı Ersel Peker bugünkü köşesinde yaşanan çarpıcı gelişmenin detaylarını kaleme aldı.

İşte Peker’in o yazısı:

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, işadamlarıyla buluşmasında Bursa için ilk müjdesini verdi.
AK Parti’nin listesine birinci sıradan aday gösterilmesinin ardından geçtiğimiz hafta geldiği Bursa’da BTSO yöneticilerinin yanı sıra
Suudi Arabistan Prensi Saud Bin Abdullaziz El Suad’ın da bulunduğu özel bir toplantıya katılan Bakan’a, Bursa Sağlık Serbest Bölgesi hakkında sunum yapıldı.
BTSO’nun bir süredir projesini hazırlamaya çalıştığı Sağlık Serbest Bölgesi hakkında Bakan Müezzinoğlu’na sunumu, kendisiyle milletvekilliği listesine girme mücadelesi veren ancak kabul görmeyen BTSO Meclis Üyesi ve aynı zamanda Sağlık Konseyi Başkanı Dr. Mustafa Esgin yaptı.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>