Sağlık Bakanı Şehir Hastanesi’nin neden geç kaldığını açıkladı

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Hakimiyet ve AS TV Genel Yayın Yönetmeni Okan Tuna’nın moderatörlüğünde Bursa Hakimiyet Haber Müdürü Bilgehan Hacıoğlu ve Bursa Hakimiyet Editörü Canan Deniz’in de katıldığı Platform Özel canlı yayınında gündemi değerlendi.

13 Şubat 2016 Cumartesi, 09:20
sehir hastanesi temel atma

Bursa’daki sağlık yatırımları ile ilgili de bilgi veren Bakan Müezzinoğlu , “Şehir hastaneleri ile ilgili takvim sorunsuz işliyor. Bütün hastanelerimizde bir deprem izolatörü koyuyoruz. Bu inşaatı 3 ay geciktirebiliyor. Geç olsun sağlam olsun. Gemlik hızla ilerliyor. Orhangazi 2-3 ay içinde bitecek. Gürsu devam ediyor. Kestel’in ihalesi bitti. Ali Osman Sönmez Hastanesi ki bizim en önemsediğimiz hastanelerden bir tanesi, mimarisi yapısı ile üzerinde durduğumuz bir proje. Burada Sönmez ailesine tekrar teşekkürlerini iletmek istiyorum. Önümüzde bir ihale takvimi var. Sanıyorum Nisan Ayı’nda temelini atacağız” şeklinde konuştu.

Kaynak. Bursa Hakimiyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>