Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

Çapulculara pabuç bırakmayacağız

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye’nin bugüne kadar hiç bir çapulcuya pabuç bırakmadığını bundan sonrada bırakmayacak iradeye sahip olduğunu söyledi.

16 Ağustos 2015 Pazar, 15:09
BAKAN MÜEZZİNOĞLU’NUN KÜÇÜK KIZLA SOHBETİ

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye’nin bugüne kadar hiç bir çapulcuya pabuç bırakmadığını bundan sonrada bırakmayacak iradeye sahip olduğunu söyledi.
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği’nin 17. Batı Trakyalılar Panayırı ve Yağlı Güreş Şampiyonası’na katılan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, büyük ilgi gördü. Mehter Takımı’nın söylediği marşlar ile Gündoğdu Köyü Mesire Alanı’nda gerçekleştirilen şenlikler, dualarla başladı. Mesire alanındaki vatandaşlara seslenen Müezzinoğlu, “Bayrak uğruna toprak uğruna çok şehitler vermiş bir milletin mensuplarıyız. Bugünlerde de yine milli birlik ve beraberliğimiz için yine ay yıldızlı bayrağımızın Hakkari’de, Silopi’de, Yüksekova’da ve Ağrı Dağında da güçlü bir şekilde dalgalanması uğruna şehitler veriyoruz. Ama bu milletin birliğini e beraberliğini bozmak isteyenler şunu bilsinler ki bu millet tarihi geçmişinde hiçbir çapulcuya pabuç bırakmamış bir millettir. Bunlara en ağır dersi verebilecek iradesi ve gücü de vardır” dedi.
Müezzinoğlu, “Bu süreç bir taraftan milletin merhamet ve şefkat edeceği yoğun 78 milyon ülke insanımıza uzanırken, diğer taraftan da kudret eli teröristi her halükarda ezip geçecek ve onu yok edecek bu ülkenin her bir karış toprağını huzurlu hale getirecek güce de sahiptir. İnanıyorum ki biz milletçe buralarda olduğumuz gibi farklı farklı noktalarda da milli ve manevi değerleriyle birlikte gelecek hedeflerine yürüme anlayışını her geçen gün güçlendirerek ilerledikçe yeni yeni başarılarla yeni hedeflere ulaşacaktır” diye konuştu.
Bakan Müezzinoğlu daha sonra şifa dilekleriyle şenlik pilavını dağıttı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>