RUMELİSİAD ailesi iftarda buluştu

Rumeli kökenli girişimcilerin Türkiye’deki ve Balkanlardaki sesi olmak ve dünyaya tanıtmak vizyonu ile çalışmalarını sürdüren RUMELİSİAD, üyeleriyle iftar yemeğinde buluştu.

20 Haziran 2015 Cumartesi, 08:07
0

Almira Oteli Büyük Salon’da gerçekleştirilen iftar yemeğinde konuşan RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kılıkçıer, Nilüfer ilçesinde yapılacak RUMELİSİAD Konağı ile ilgili tüm işlemlerin tamamlandığını, önümüzdeki ay temelinin atılarak kısa sürede açılışının da yapılacağı müjdesini verdi. İftar yemeğine üyelerin yoğun katılımından dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Kılıkçıer, Ramazan ayının tüm üyeler ve Bursalılara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğine RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kılıkçıer’in yanı sıra iş dünyasının renkli isimleri ile çok sayıda RUMELİSİAD üyesi katıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>