Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Rıdvan Dilmen: Penaltı penaltı değildi

Beşiktaş maçından sonra NTV SPOR Yorumcusu Rıdvan Dilmen, Bursaspor’a mücadelesinden dolu övgü dolu sözler söyledi. Rıdvan Dilmen, Beşiktaş’ı 3-1 üstünlüğe taşıyan penaltının penaltı olmadığını söyledi.

11 Nisan 2016 Pazartesi, 22:14
bursaspor sevinc

İşte Rıdvan Dilmen’in maç sonrası yorumları:
Bursaspor şampiyon bir takım. Şampiyonluk özgüven vermiş. Bursaspor Beşiktaş’ın ritmini bozdu. Beşiktaş’ta eyvah başladı. Ya yersek duygusu ortaya çıktı. Maçtaki en kritik anlardan birisi Tolga’nın parmaklarıyla Deniz’in topunu kurtarması. Heyecanlı maç izledik. Bursaspor konsantrasyonu yüksek. Bu maçları seven bir takım. Beşiktaş’ın zeminini çok beğendim.
Enteresan bir penaltı var. Tartışılır. Benim gördüğüm kadarıyla yok. Benim gördüğüm açıdan penaltı değil. Ama hakem gördüğünü çaldı
Bursaspor takımını da canlı diri istekli gördüm. Harun 6 tane net kurtarış yaptı. Harun iyi top oynadı. 6 tane net kurtarışı var.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>