Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Reklam direğine baz istasyonu gizlediler…Belediye bakın ne yaptı?

Bursa’nın Gemlik ilçesinde reklam direğine gizlenmiş bir GSM şirketine ait baz istasyonu belediye ekipleri tarafından yıkıldı.

09 Nisan 2015 Perşembe, 14:04
BAZ

Gemlik ilçesi Dr. Ziya Kaya Mahallesi’nde Fatih Caddesi Terminal karşısında totem reklam direğinde gizlenmiş bir GSM şirketine ait baz istasyonunu belediye ekipleri yıktı. Tabela içine monte edilmiş GSM şirketi baz istasyonu hakkında daha önce de ceza kesip, mühürleme kararı çıkaran Gemlik Belediyesi ekipleri, encümen kararı sonrasında yıkım işlemini gerçekleştirdi. Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı, ekipler yıkımı gerçekleştirirken, polis ve zabıta ekipleri de güvenlik önlemi aldı.
Gemlik Belediyesi ekipleri ayrıca iki metruk binanın daha yıkımını tamamladı. Son yıllarda 80’nin üzerinde metruk ve kaçak bina yıkımını gerçekleştiren belediye ekipleri, tehlike saçan ayrıca madde bağımlılarının mekAnları haline geldiği için toplumsal güvenlik tehditti de oluşturan binaların yıkımını bir bir yerine getiriyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>