Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Putin’li tişörte UEFA’dan soruşturma…

UEFA, Fenerbahçe-Lokomotiv Moskova maçında Dmitry Tarasov’un giydiği Putin tişörtü için soruşturma başlatıldığını açıkladı.

17 Şubat 2016 Çarşamba, 16:07
uefa-rus-futbolcunun-giydigi-tisort-icin-8167905_384_m

UEFA’nın, Fenerbahçe – Lokomotiv Moskovamaçında üzerinde Rusya Devlet BaşkanıVladimir Putin’in resmi olan bir tişört giyen Rus futbolcu Dmitri Tarasov için disiplin soruşturması başlattı.

UEFA, DİSİPLİN SORUŞTURMASI BAŞLATTI

UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu ilk maçında dün gece Ülker Stadyumu FB Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanan ve temsilcimiz Fenerbahçe’nin 2 – 0 kazandığı Fenerbahçe -Lokomotiv Moskova maçında formasının altına, üzerinde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in resmi olan bir tişört giyen Rus futbolcu Dmitri Tarasov için disiplin soruşturması başlattığını duyurdu. UEFA Basın servisi, konunun 17 Mart’ta görüşüleceğini duyurdu.

uefa-rus-futbolcunun-giydigi-tisort-icin-8167905_2665_m

MAÇTAN SONRA PUTİN TİŞÖRTÜRYLE DOLAŞTI

 Bilindiği gibi Fenerbahçe’nin Lokomotiv Moskova’yı 2 – 0 yendiği maçın bitiş düdüğünden sonra Rus futbolcu Dmitri Tarasov, üzerindeki Lokomotiv Moskova formasını çıkarmış ve altına giydiği, üzerinde de Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in resmi olan tişörtle tribünleri selamlamıştı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>