Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Askerlere bayram sürprizi

“Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden” kampanyası start aldı.

28 Haziran 2016 Salı, 16:00
ptt

PTT A.Ş. tarafından güvenlik güçleri için Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen, “Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden” kampanyası start aldı.
PTT A.Ş., Türkiye’nin huzur ve refahı için görev yapan güvenlik güçlerine yönelik kampanya ile Ramazan Bayramı’nda onları birliklerinde yalnız bırakmayacak. Kampanya kapsamında, güvenlik güçlerinin görevleri sırasında ulusal medyada yer alan ve ilgi gören görüntülerin yer aldığı fotoğraflardan oluşan 4 çeşit tebrik kartı hazırlandı. Vatandaşların, milli birlik, beraberlik ile hoşgörü ve kardeşlik duygularının pekişmesi ve tebrik kartı gönderme alışkanlığını yaygınlaştırılmak amacıyla böyle bir kampanyanın startını verdiklerini belirten Bursa PTT Başmüdür Yardımcısı Hasan Olcay, “Kampanyaya ait tebrik kartları PTT iş yerlerinden ücretsiz temin edilebilecek ve güvenlik güçlerine ücretsiz gönderilebilecek. Tebrik kartlarının üzerine güvenlik güçlerine göndermek istedikleri mesajları ve belirlenen 127 karakolun isimlerini yazmaları yeterli olacak” dedi.
Bursa Vali Yardımcısı Ergun Güngör ise yazdığı 3 adet tebrik kartını PTT görevlisine verdi. Daha sonra vatandaşlar da yazdıkları bayram tebriklerini ücretsiz göndermek için sıraya girdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>