Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

Polat Tilki’nin biletini kesecek mi?


5 kez izlendi, 30 Nisan 2015 Perşembe

Ekranların sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu hafta da soluksuz izlenecek.Nefes kesen sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Kurtlar Vadisi Pusu 257. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 257. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte bu Kurtlar Vadisi Pusu’da bu hafta yaşanacaklar.Polat bu sefer Tilki’nin biletini kesmeye hazırlanıyor. Polat Alemdar Türkiye’nin düşmanlarını teker teker temizlemeye devam ediyor. Sagir ve Baltazar’dan sonra bu sefer sıra Tilki’de! Polat, Tilki’ye ülkeden ayrılması çin 24 saat süre verecek. Ancak Tilki öyle bir niyetinin olmadığını söyleyince Polat Alemdar bu süreyi 12 saaate düşürecek. Anlaşılan Tilki’nin ölümü için sayılı saatler kaldı.Vadi severler ise Tilki’nin hemen ölmesini istemiyorlar. Tilki’nin ölmeden önce biraz diş geçirmesinin daha heyecanlı olacağı düşünülüyor.

Etiketler:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>