Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Pasta kutusunda bakın ne taşıdılar…

10 Mart 2016 Perşembe, 21:10
PASTA KUTUSUNDA METAMFETAMİN TAŞIDILAR

Gaziantep’ten getirdikleri uyuşturucuyu Bursa’da torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına pazarlamayı planlayan 3 kişi, narkotik polislerinin operasyonu sonucu yakayı ele verdi. Polis, 1 kilo metamfetamini, kuru pasta kutularına zulalanmış olarak ele geçirdi.
Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şubesi ekipleri, Gaziantep’ten Bursa’ya yüklü miktarda metamfetamin getirileceği ve burada torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına pazarlanacağı istihbaratını aldı. Gaziantep’ten 1 kilo uyuşturucu ile yola çıkan kurye B.A. (24) ekipler tarafından takibe alındı. Polis, şehirlerarası otobüs terminalinde kurye B.A.’yı ve onu karşılamaya gelen C.K. (55), Z.Ç. (50), gözaltına aldı. Narkotim ekipleri, yaptığı aramada kurye B.A.’nin elindeki poşetlerde iki kutu kuru pasta buldu. Polis kutuları boşaltıldığında altına gizlenmiş 1 kilo metamfetamin ele geçirdi.
Emniyetteki ifadelerinin ardından ‘Uyuşturucu madde ticareti’ suçundan adliyeye sevk edilen 3 şüpheli tutuklandı.
PASTA KUTUSUNDA METAMFETAMİN TAŞIDILAR

PASTA KUTUSUNDA METAMFETAMİN TAŞIDILAR

PASTA KUTUSUNDA METAMFETAMİN TAŞIDILAR

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>