Pantalonlarını son anda kurtardı

Bursa’da bir kişi, müşterilerine göndermek üzere hazırladığı 59 adet kot pantolon ve 16 adet gömleği çaldığı iddia edilen şüpheliyi yakalayarak polise teslim etti.

03 Eylül 2015 Perşembe, 11:17
pantalon

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Reyhan Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, E.K. (28) müşterilerine göndermek üzere 59 adet kot pantolon ve 16 adet gömlek hazırladı. Hazırladığı malzemelerin çalındığını gören E.K., Doğanbey Mahallesine giderek şüpheliyi aramaya başladı. Bu sırada şüpheli Ş.D.’yi (45) gören E.K., koşarak yakaladı. Ardından 155’i arayan E.K., şüpheliyi polis ekiplerine teslim etti.

Merkez Yıldırım ilçesi Hacivat Mahallesinde ikamet eden S.O., ikametinden yaklaşık 20 bin lira değerinde ziynet eşyası ve para çalındığını iddia etti. Polis ekipleri yaptıkları incelemelerde giriş kapısı ve pencerelerde her hangi bir zorlama bulamadı.
Polisin, olayla alakalı tahkikatı başlattı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>