Özlüce’de Sercan zirvesi…

Bursaspor, Galatasaray’dan bonservisini almak istediği Sercan Yıldırım konusunda temaslarını sıklaştırdı. Başkan Ali Ay, dün Özlüce’de genç kramponun menajeri Efkan Erciyas ile bir araya geldi.

09 Mart 2016 Çarşamba, 09:39
sercan yildirim

Bursaspor’da Sercan Yıldırım konusunda trafik hızlandı. Bonservisi Galatasaray’da bulunan ve Sarı Kırmızılı takımla sözleşmesi Mayıs 2017’ye kadar devam eden Sercan’ı renklerine katmak isteyen Bursaspor Yönetimi dün genç kramponun menajerini Özlüce’ye davet etti. Menajer Efkan Erciyas, başkan Ali Ay’la görüşürken, tarafların yaptığı toplantıdan olumlu sonuç çıktığı bildirildi.

YETKİ MENAJERİNDE

Buna göre Bursaspor’da kiralık olarak forma giyen Sercan Yıldırım’ın satın alma opsiyonunu elinde bulunduran Bursaspor sözleşmede yazan 750 bin Euro’luk fesih bedelini aşağı çekmenin formüllerini arıyor. Bursaspor Yönetimi bu konuda yetki verdiği Efkan Erciyas’tan Sarı Kırmızılı yönetimle yapacağı görüşmenin sonucunu bekliyor. Galatasaray’ın şu an için buna sıcak bakmadığı gelen bilgiler arasında.

SERCAN KALMAK İSTİYOR

Sercan’ın Bursaspor’da oynamak istediğini belirtmesi ise Ali Ay yönetiminin elini güçlendiriyor. Galatasaray yönetimi yaşanan maddi sıkıntı nedeniyle rakamı aynı düzeyde tutarken özellikle teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun bu transferin gerçekleşmesini istediği belirtildi. Bursaspor yönetimi eğer rakam aşağı çekilmezse 750 bin Euro karşılığında Sercan’ın bonservisini alacak.

Kaynak: Bursahakimiyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>