Özgenç’in Bursaspor sevinci

16 Haziran 2015 Salı, 14:09
ERDEM ÖZGENÇ: “TÜRKİYE’NİN EN İYİ KULÜPLERİNDEN BİRİSİNE GELDİM” BURSASPOR’UN YENİ TRANSFERİ ERDEM ÖZGENÇ: “BU TAKIM İÇİN HER ŞEYİMİ VERMEYE ÇALIŞACAĞIM”

Bursaspor’un yeni transferi Erdem Özgenç, Bursaspor’a transferinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, Türkiye’nin en iyi kulüplerinden birine geldiğini söyledi.

Bursaspor’un yeni transferi Erdem Özgenç, Türkiye’nin en iyi kulüplerinden bir tanesine transfer olduğunu söyledi.
Yeşil-beyazlı takımın yeni defans oyuncusu Erdem Özgenç açıklamalarda bulundu. Transferinde emeği geçen Başkan Recep Bölükbaşı ve Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman’a teşekkür eden Erdem, “Türkiye’nin en iyi kulüplerinden birisine geldiğimi düşünüyorum. Çünkü yeni stadıyla, çok büyük bir taraftar grubuna hitap ediyor. İnşallah başarılı olacağım diye umuyorum. Bu takım için her şeyimi vermeye çalışacağım. İnşallah takıma yararlı olurum” dedi.
Kariyerindeki hedeflerinden bir tanesini Bursaspor’a transfer olarak gerçekleştirdiğini belirten Özgenç, “Bursaspor’a gelerek hedeflerimden birini gerçekleştirdim. İkinci basamak olarak da A Mili Takım’a seçilmek için çok çalışacağım. Her zaman hedefleri olan insanlarız. Ben de Bursaspor forması ile bu hedefe ulaşacağımı düşünüyorum. Çünkü her sene 3-4 tane oyuncusunu A Milli Takım’a gönderen büyük bir camia. İnşallah bu sene içerisinde bu hedefime de ulaşırım” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>