Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

Ozan’a karşılık 7 milyon Euro ve bir futbolcu

Siyah beyazlılar, 20 yaşındaki genç yıldız için rakamı yükseltti. Başkan Recep Bölükbaşı, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’la görüşecek ve karar verilecek.

09 Ağustos 2015 Pazar, 10:53
ozan tufan

Bursaspor’un yıldız ismi Ozan Tufan gündemden düşmüyor. Geçen sezon gösterdiği performansla gerek A Milli Takımın, gerekse yeşil beyazlı kulübün vazgeçilmez isimlerinden biri olan genç oyuncu için Beşiktaş ısrarcı bir tutum sergiliyor. Siyah beyazlı ekibin Teknik Direktörü Şenol Güneş’in Veli ve Tolgay’ın sakatlanmasından sonra mutlaka takımında görmek istediği Ozan için Beşiktaş, Bursaspor’a son teklifini yaptı.

BAŞKAN İSYAN ETTİ: HİÇ Mİ VEFA BORCUN YOK

Siyah beyazlıların, yıldız oyuncu için Bursaspor’a 7 milyon Euro ve Necip Uysal’ı önerdiği belirtildi. Gelen bu teklif karşısında yeşil beyazlı yönetimin düşünmek için süre istediği kaydedildi. Başkan Recep Bölükbaşı’nın Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’la yapacağı son görüşmeden sonra kararını vereceği belirtildi. Gerek yurt dışından gerekse yurt içinden birçok takımın listesinde bulunan Ozan’ın da ayrılmak istediği bildirildi.

Kaynak: Olay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>