Son Dakika
20 Ekim 2016 Perşembe

Ozan Tufan’ı bir daha açılmamak üzere kapattım

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, “Ozan Tufan transferini bir daha açılmamak üzere kapattım” dedi

30 Temmuz 2015 Perşembe, 16:46
ozan tufan

Yılan hikayesine dönen Beşiktaş’ın Özan Tufan transferine Bursaspor başkanı Recep Bölükbaşı son noktayı koydu.

Başkan Recep Bölükbaşı Gazete Habertürk muhabirine yaptığı açıklamada bir süredir genç yıldızları Ozan Tufan’ın peşinde olan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile bu konu hakkında görüştüklerini belirterek anlaşmaya varamadıklarını dile getirdi.

Başkan Bölükbaşı, “Ozan Tufan bizim için çok önemli bir futbolcu, geleceği çok parlak, elbetteki değerini bulmasını bekleyeceğiz. Fikret Orman ile bir görüşmemiz oldu. Bize Şenol Hoca’nın ısrarla Ozan Tufan’ı kadrosunda görmek istediğini belirterek 5 Milyon Euro + Mustafa Pektemek teklifinde bulundu. Biz de kendisine 6 Milyon Euro + Cenk Tosun dedik ve ancak bu şekilde transfere sıcak bakabileceğimizi söyledik. Ancak anlaşma olmadı. Biz de zaten Ozan Tufan’ı satma taraftarı değildik. Bir daha açılmamak üzere bu transfer konusunu kapatıp masadan kalktık diye konuştu.

Habertürk

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>