Son Dakika
25 Ekim 2016 Salı

Ozan Tufan’a yeni sözleşme

Genç yıldızın takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini korurken, Ozan’ın gitmeyeceğini varsayan yöneticiler ücretindeki iyileştirmeyi konuşmaya başladı.

16 Temmuz 2015 Perşembe, 00:54
ozan tufan

Ozan Tufan’ın Bursaspor’daki geleceği belirsizliğini korurken menajer Ahmet Bulut yurtdışındaki temaslarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde menajer Bulut ile Valencia arasında oyuncu için varılan ön anlaşma da geçerliliğini korurken, İspanyol ekibinin Bursaspor’un istediği bonservis rakamına temkinli yaklaştığı ifade edildi. Bu arada Ozan’ın bir başka İspanyol kulübü Villarreal’in de radarına girdiği belirtiliyor.

BÜYÜK ARTIŞ

Yönetim kanadındaysa Ozan eğer satılamazsa önümüzdeki yıl için ücretinde gerekli iyileştirmenin yapılması gerektiği konuşulmaya başlandı. Ozan eğer takımda kalırsa ücretini 1 milyon Euro seviyelerine çıkarma konusunun ele aldığı bildirildi.

Aylık 10 bin TL maaş ve 10 bin TL de maç başına oynayan Ozan’ın böyle bir iyileştirme yapılması halinde ücreti bir anda aylık 100 bin Euro’ya çıkmış olacak.

Kaynak: Bursa Hakimiyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>