Ozan Tufan’a ceza

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman, yaptığı açıklamalarla yönetimi ve Bursaspor’u küçük düşürdüğü gerekçesiyle Ozan Tufan’a 50 bin ceza verdiklerini açıkladı.

27 Temmuz 2015 Pazartesi, 09:54
ozan tufan

Almanya’daki kamp çalışmalarını değerlendiren Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman, gündemde olan Ozan Tufan konusuna açıklık getirdi. Gereksiz açıklamalar yaptığı gerekçesiyle genç futbolcu Ozan Tufan’a yönetim kurulu olarak 50 bin TL ceza verdiklerini açıklayan Kocaman, “Yönetim kurulunu ve Bursaspor Kulübü’nü küçük düşürücü ifadeler kullandığından dolayı kendisine yönetim kurulu kararı ile 50 bin TL para cezası verdik. Bu hatasını da gençliğine veriyoruz. Kendisi de bu açıklamalardan dolayı çok üzgün ve pişman” diye konuştu.

“UYUM İÇERİSİNDE SEZON BAŞI KAMPIMIZI GEÇİRİYORUZ”
Kamp süresi içerisinde yönetim ve futbolcular olarak hiçbir problem yaşamadıklarını ifade eden Kocaman, “Hiçbir problem, hiçbir sıkıntı yaşamadığımız halde, burada olduğumuz dönem içerisinde her gün bir sıkıntı yaşıyormuşuz gibi lanse edilmeye çalışılıyor. Bursa’da bir algı oluşturulmak isteniyor. Hiçbir sıkıntı olmadan uyum içerisinde sezon başı kampımızı geçiriyoruz” dedi.

“SİZLER DE BİZLER DE BURSASPOR’UN BAŞARISI İÇİN BURADAYIZ”
Çok güzel bir ortamda herkesin memnun olduğu bir kamp geçirdiklerini yineleyen futbol şube sorumlusu Kocaman, “Anlamakta gerçekten güçlük çekiyoruz. İnanılacak gibi değil. Burada çok olumsuz bir ortam varmış gibi çok küçücük bir olay inanılmaz şekilde büyütüldü. Bursaspor Kulübü Başkanı’nın bir basın mensubuna çok küçük bir ricasını bu kadar büyütmek, bu kadar gündem oluşturmak, büyük Bursaspor taraftarını tahrik ediyor. Bu da hiç hoş değil. Hepimiz, sizler de bizler de Bursaspor’un başarısı için buradayız. Basın mensuplarının işinizi kolaylaştırmak için elimizden gelen ne varsa fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Birbirimiz kırmanın, birbirimizi üzmenin kimseye faydası yok. Tabi ki bizi eleştireceksiniz, eleştirin ki bizde doğruyu bulalım. Sizden rica ediyorum eleştirileriniz yapıcı olsun. Çok güzel geçen bir kamp dönemi, çok büyük bir kaos ortamı varmış gibi yansıtılıyor. Biz aynı geminin yolcularıyız. Bursaspor bir tane” diye kaydetti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>