Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Ozan, Beşiktaş’a yakın, şok buluşma ! (video)

Bursaspor futbolcusu Ozan Tufan, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve teknik direktör Şenol Güneş ile bir araya geldi.

11 Ağustos 2015 Salı, 02:01
OZAN TUFAN, BEŞİKTAŞLILARLA BİR ARADA

Transferin gözde isimlerinden Bursaspor futbolcusu Ozan Tufan, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve teknik direktör Şenol Güneş ile bir araya geldi.
Kulüplerin transfer gündeminde yer alan Ozan Tufan, Profesyonel Futbolcular Derneği’nin Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlediği ödül gecesi öncesi Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve teknik direktör Şenol Güneş ile bir araya geldi. Üçlü bir süre sohbet ettikten sonra Başkan Fikret Orman oradan ayrıldı. Ozan Tufan ile Şenol Güneş ise uzun süre sohbet etti.

Ödül gecesinin ardından Bursaspor futbolcusu Ozan Tufan ve menajeri Ahmet Bulut basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

TUFAN: “SON SÖZÜ BURSASPOR BAŞKANI SÖYLER”
Bursaspor futbolcusu Ozan Tufan, “Son sözü Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı söyler. Biz kendi aramızda da konuştuk. Onda da fikirlerimiz ilettik. Zaten sözleşmemiz devam ediyor” dedi.
BULUT: “OZAN TUFAN’IN 3 SENELİK SÖZLEŞMESİ VAR”
Ozan Tufan’ın menajeri Ahmet Bulut ise yaptığı açıklamada, “Ozan Tufan hakkında bir şey söylemem şu anlık yanlış olur. Çünkü Ozan Tufan’ın 3 senelik daha mukavelesi var. Bizim burada bir şey söylememiz doğru olmaz” şeklinde konuştu.
Basın mensuplarının 3 büyük takımın transferi hakkında ise Ahmet Bulut, “Benim buradan bir şey söylemem doğru olmaz. Bunların muhatabı Bursaspor başkanı. Çünkü Ozan’ın daha mukavelesi var. Bakalım süreç bize ne gösterecek. Burada her şey Bursaspor’un elinde. Bize hangi yol gösterilirse biz orayı seçeceğiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>