Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

“İşte Benim Stilim” birincisi oyuncu olmak istiyor

20 Mart 2016 Pazar, 11:52
20160320AW693641_02

Bursa’da güzellik merkezi açılışına katılan İşte Benim Stilim birincisi Emel Özkızıltaş, oyuncu olmak istediğini söyledi.
Bursa’da Clinica Estetik’in açılışına katılan Emel Özkızıltaş, hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. Özkızıltaş, açılışta kendine bakım yaptırdı. Gazetecilerin sorularını cevaplayan Özkızıltaş, “Oyunculuk eğitimi alıyorum. Eğitimimi tamamladıktan sonra dizilerde oynamak istiyorum. Dizilerde oynamayı çok istiyorum. Hayranlarım sosyal medya hesabıma mesaj atıyor. Takipçilerimin benden bir beklentisi var; acaba Emel ne yapacak diye. Beni sinema ve dizilerde görmek istiyorlar. Hayranlarım çok sabırsızlanıyor. Bu da beni oyuncu olmak için sabırsızlandırıyor” dedi.
Türk halkının giyim tarzını çok beğendiğini ifade eden Özkızıltaş, “Giyim tarzı olarak en çok beğendiğim, kendime örnek aldığım Monica Bellucci. Türkiye’de ünlülerden ise Türkan Şoray’ın giyim tarzı çok hoş. Ben mankenlik yapmayı düşünmüyorum, oyuncu olmak istiyorum” şeklinde konuştu.
Bursa’da açılışı yapılan Clinica Estetik Güzellik Merkezi’nin işletmecisi Tülin Suna Yavuz, “Güzellik merkezimiz güzelleşmek isteyen herkese hitap ediyor. Tek seansta 12 santim inceltme işlemi yapıyoruz. Özellikle spor yapıp da kilo veremeyenleri bekliyoruz” dedi.

"İŞTE BENİM STİLİM" BİRİNCİSİ OYUNCU OLMAK İSTİYOR

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>