Osmangazi’den okullara büyük destek

Eğitime Tam Destek’ projesi kapsamında ilçedeki okulları tek tek gezerek ihtiyaçları yerinde inceleyen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ihtiyaçların giderilerek okulların daha modern hale getirilmesi için bürokratlarına gerekli talimatları verdi.

01 Haziran 2015 Pazartesi, 11:29
1

Osmangazi Belediyesi’nin, eğitime olan desteği kesintisiz sürüyor. Altınova Mahallesi’nde bulunan Dr. Ayten Bozkaya İlkokulu’nu ziyaret eden Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, okulun ihtiyaçlarının neler olduğunu öğrenerek ihtiyaçların giderilmesi için gerekli çalışmaları yapacaklarını ifade etti.

Dr. Ayten Bozkaya İlkokulu ziyaretinde öğrencilerin sevgi gösterileri ile karşılanan Başkan Dündar, ‘Eğitime Tam Destek’ projemiz ile eğitim alanında ciddi hizmetlerde bulunduk. Gençlerimize yönelik yaptığımız yatırımlar, bizlerin kendi geleceğimize yapmış olduğu bir yatırımdır. Bunun bilinci ile rahat, sizlere kaliteli ve güvenli eğitim imkanı sunabilmek için belediye olarak okullarımız ile işbirliği içerisinde çalışıyoruz. İlçemizdeki 200’den fazla okula hizmet götürdük. Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Öğrencilerimizin daha modern şartlarda eğitim görmeleri için okullarımıza imkanlarımız doğrultusunda destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>