Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

Osmangazi’den muhtarlara teknolojik destek

Osmangazi Belediyesi 14 muhtara bilgisayar ve yazıcı dağıttı.

26 Ağustos 2015 Çarşamba, 18:11
OSMANGAZİ'DEN MUHTARLARA TEKNOLOJİK DESTEK DÜNDAR 14 MUHTARA DAHA BİLGİSAYAR VE YAZICI DAĞITTI

Osmangazi Belediyesi 14 muhtara bilgisayar ve yazıcı dağıttı.
Osmangazi Belediyesi’nin muhtarlara teknolojik desteği hız kesmeden devam ediyor. Osmangazi ilçesine bağlı 14 mahallenin muhtarına daha bilgisayar ve fotokopi özelliği olan yazıcı hediye edildi. Muhtarlar, Soğanlı Kültür Merkezi’ndeki törenle bilgisayarlarını Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın elinden aldı.
“Mahalle muhtarlarımızın daha iyi hizmet verebilmesi için çalışıyoruz. İhtiyaçlarını karşılamaya, hizmet üretme noktasında karşılaştıkları sıkıntıları gidermeye gayret ediyoruz. 14 değerli arkadaşıma yeni bilgisayar ve yazıcılarını verdik. İnşallah bunlarla hayırlı hizmetler yaparsınız, hep beraber mahallelerin meselelerinin giderildiği, bizlerin de vatandaşa daha iyi hizmet ettiği bir dönem yaşamış oluruz” ifadelerini kullandı.
Dündar, yapılan bütün işlerde muhtarların katkısı olduğunu ifade ederek, “Bir sadece bir kişinin görüşüyle değil, bir çok kişinin görüşüyle en doğrunun projeleri planladık. Böylece mahallelerde yaşayan kişilerin ve sosyal talebi uygulama safhasına geçirmek için çalışan arkadaşlarımızın katkısı ortaya çıkmış oluyor. Dolayısıyla her projede sizlerin katkısı, emeği var” şeklinde konuştu.
Dündar, Osmangazi Belediyesi’nce bilgisayar dağıtımlarının devam edeceğini bildirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>