Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Osmangazi’den muhtarlara bilgisayar desteği

Osmangazi Belediyesi’nin muhtarlara yönelik teknolojik desteği sürüyor.

18 Mayıs 2016 Çarşamba, 17:32
OSMANGAZİ’DEN MUHTARLARA BİLGİSAYAR DESTEĞİ

Osmangazi Belediyesi’nin muhtarlara yönelik teknolojik desteği sürüyor. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, belediyeden talepte bulunan 15 mahalle muhtarına bilgisayar ve yazıcılarını düzenlenen törenle teslim etti.
Soğanlı Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende, muhtarlara bilgisayar ve yazıcılarını dağıtan Başkan Dündar, “Muhtarlar, vatandaşa daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek adına belediyelerin en önemli iş ortakları. “Muhtarlar, bizlerin mahallelerdeki temsilcileri. Kendileri, vatandaşın sorunlarını bize iletirken, çözüm noktasında da bizlere yardımcı oluyorlar. Vatandaşın sorunları ilk muhtarlara geliyor. Dolayısıyla muhtarlarımız bizlerin en önemli çalışma arkadaşları. Muhtarlarımızın çalışma şartlarını iyileştirmek bizim için de son derece önemli. Göreve geldiğimiz günden itibaren bu konuda çok hassas davrandık ve hizmet binası olmayan muhtarlarımızın tamamına hizmet binası kazandırdık. Bu güne kadar da bazı arkadaşlarımıza ilk defa, bazılarının da eskiyen bilgisayarlarını değiştirmek suretiyle, toplam 110 bilgisayar verdik. Kısaca muhtarlarımızla sürekli irtibat halindeyiz. Bu gün de aynı şekilde arkadaşlarımıza yeni bilgisayarlar vererek, onların vatandaşımıza daha rahat ve hızlı hizmet götürmesine yardımcı olmuş oluyoruz” diye konuştu.
Bilgisayar alan muhtarlardan Doburca Mahalle Muhtarı Ayhan Karakuş, “Başkanımız, önce mahallemize güzel ve ihtiyacımız olan bir hizmet binası yaptı. Şimdi de bilgisayarımızı veriyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi. İnkaya Muhtarı Özkan Boz da; “Bilgisayar, vatandaşımıza daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmesi açsından son derece önemli. Başkanımız da, bizlere ihtiyacımız olan bilgisayarları vererek büyük katkı sağlıyor. Bizlerle sürekli diyalog halinde olan, sorunlarımızı bire bir dinleyip çözüm noktasında gerekli desteği veren başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>