Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Osmangazi’de karne heyecanı

2015 -2016 eğitim öğretim döneminin yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte Özel Osmangazi Koleji öğrencileri karne heyecanı yaşadı.

22 Ocak 2016 Cuma, 14:01
osmangazi koleji2

osmangazi koleji

‘Yarınları Bugünden Eğitiyoruz’ sloganıyla eğitimde fark yaratan Özel Osmangazi Koleji’nde karneler dağıtıldı. Dönem başından itibaren yaptıkları çalışmaların meyvelerini alan Osmangazili öğrenciler, mutluluğunu aileleriyle paylaştılar.

İlk defa karne almanın heyecanını yaşayan Osmangazi Koleji 1’inci sınıf öğrencileri, dönem boyu kendileriyle yakından ilgilenen öğretmenlerinin ellerini öperek ailelerini ilk karneleriyle duygulandırmayı başardılar. Dönem boyu çok çalışan Osmangazili öğrenciler, aldıkları başarılı notlar sonrası tatilin daha keyifli geçeceğini ve tatilde de öğretmenleri tarafından verilen ödevleri yerine getireceklerini söylediler. Oldukça heyecanlı olduğu gözlenen aileler ise çocuklarının haklı başarısı sonucunda iyi bir tatili hak ettiklerini belirttiler.

Osmangazili öğrencilere karne ödülü olarak eğitim yöneticileri tarafından çeşitli hediyeler verildi.

karne 2 karne 3 karne

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>