Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Osmangazi’de ilginç dönüşüm

02 Nisan 2015 Perşembe, 14:06
başarıya ödül 2

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, eski bir kamyonu yenileyerek kurtarma aracı ve taşıyıcı vinç haline dönüştüren ulaşım hizmetleri atölye çalışanlarını tek tek kutlayarak bir plaket ile ödüllendirdi. Gerçekleştirdiği projelerle Türkiye’de bir çok yerel yönetime örnek olan Osmangazi Belediyesi’nde başarı mükafatsız kalmıyor. Şantiye sahasındaki eski bir kamyonu yenileyerek, üzerinde yaptıkları değişikliklerin ardından bir kurtarıcıya, iş makinalarının taşınabileceği bir taşıyıcıya dönüştüren ulaşım hizmetleri atölye çalışanları, Başkan Mustafa Dündar tarafından bir plaketle ve hediyelerle ödüllendirildi.

başarıya ödül 3 başarıya ödül 4

Osmangazi Belediyesi’nin Türkiye’nin en büyük belediyelerinden birisi olduğunu, bu büyüklüğün sadece fiziki sınırlarla değil, personel ve yapılan işlerle de öne çıktığını ifade eden Başkan Dündar, “Çok değerli, kaliteli çalışma arkadaşlarımız var. Ulaşım hizmetlerinde çalışan arkadaşlarımız, eski bir kamyonu taşıyıcı, kurtarıcı araca dönüştürerek, elimizdeki imkanları nasıl daha verimli kullanırız, bunun güzel bir örneğini bize göstermiş oldu. Arkadaşlarımızın yaptığı bu taşıyıcı ile, hem kendi içimizde bu ihtiyacımızı karşılamış olduk, hem de hem de atıl durumdaki malzemeyi yeniden değerlendirmiş olduk. Üstelik te çok ucuz bir maliyetle” dedi. Çalışan teknik personelin her birinin kendi sahasında usta ve tecrübeli isimler olduğunu ifade eden Başkan Dündar, “Belediyemizin gücü, aynı zamanda kaliteli arkadaşlarımızın yaptığı işlerle ortaya çıkmış oluyor. Başarılı çalışmada emeği geçen arkadaşlarımı kutluyorum” diye konuştu.

Örnek çalışmadaki en büyük pay sahibi isimlerden kaynak ustası Tuncay Kızgın, yaptıkları işin yöneticileri tarafından takdir görmesinin kendileri için en büyük mükafat olduğunu söyledi. Kızgın, “Belediyemize ait eski bir kamyonu, bize sunulan imkanları kullanarak taşıyıcı vinç haline getirdik. Bu eser, lastikçisinden tamircisine kadar ekip çalışmasının bir sonucu. Bize destek olan ve başarımızı da ödüllendiren başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi. Oto elektrikçisi Yılmaz Coşkun’da, “Bu araç, imkan verildiğinde atölyemizde neler yapabileceğimizin de bir göstergesi oldu. Bizlere güvenip destek olan, başta başkanımız olmak üzere, tüm yöneticilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>