Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Osmangazi meclis üyeleri ile buluştu

Osmangazi Belediye Meclis üyeleri, Haziran ayı aylık olağan Meclis Toplantısı’nın ardından Başkanı Mustafa Dündar’ın Sümbüllü Bahçe Konağı’nda verdiği iftar yemeğinde buluştu.

09 Haziran 2016 Perşembe, 13:57
OSMANGAZİ MECLİS ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU

Osmangazi Belediye Meclis üyeleri, Haziran ayı aylık olağan Meclis Toplantısı’nın ardından Başkanı Mustafa Dündar’ın Sümbüllü Bahçe Konağı’nda verdiği iftar yemeğinde buluştu.
Bu yıl Ramazan ayına denk gelen Haziran ayı meclis toplantısının ardından, meclis üyelerine iftar yemeği veren Başkan Dündar, konuklarını Bursa’nın en gözde tesislerinden olan Sümbüllü Bahçe Konağı’nda ağırladı. İftar yemeğine aileleri ile katılan meclis üyelerinin masalarını tek tek ziyaret ederek, ev sahibi olarak hoş geldiniz diyen Başkan Dündar, “Her ne kadar sürekli görüşüp, Osmangazi için birlikte mesai tüketsek te, böyle özel günlerde bir araya gelmenin tadı bir başka. Bu gün, ilçemiz için hayırlı kararların alındığı meclis toplantımızın ardından, ailelerimizle birlikte Sümbüllü Bahçe Konağında buluştuk. Her zaman söylüyorum, Osmangazi büyük bir aile. Bu akşam da, eş ve çocuklarımızın da aramızda olduğu iftar yemeğinde bir araya geldik. İktidarıyla, muhalefetiyle, bu ilçe insanı için çalışıp hizmet veren arkadaşlarımıza, katıldıkları için teşekkür ediyorum. Bu gün Osmangazi Belediyesi başarılı işlere imza atıyorsa, bunda birlik ve beraberlik içinde hareket etmemizin çok büyük bir katkısı var. İftar yemeğinde bir araya gelerek güzel bir dayanışma örneği sergilemiş olduk. Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>