Osmangazi Belediyesi iftariyelik dağıttı

Ramazan ayının son gününde alışverişine çıkan vatandaşlara iftariyelik dağıtarak, bayramlarını kutladı.

04 Temmuz 2016 Pazartesi, 15:07
OSMANGAZİ BELEDİYESİ İFTARİYELİK DAĞITTI

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Ramazan ayının son gününde bayram alışverişine çıkan vatandaşlara iftariyelik dağıtarak, bayramlarını kutladı.

OSMANGAZİ BELEDİYESİ İFTARİYELİK DAĞITTI
Çarşı bölgesini gezerek esnafın ve vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutlayan Dündar, iftar saatinin yaklaşmasıyla birlikte bayram alışverişine çıkan vatandaşların oruçlarını açabilmeleri için 5 bin iftar kumanyası dağıttı. Gerçekleştirilen iftariyelik dağıtımında Mustafa Dündar ve Belediye Başkan Yardımcıları, vatandaşlara içerisinde soğuk sandviç, meyve suyu, su ve hurma olan kumanyalardan verdi.

OSMANGAZİ BELEDİYESİ İFTARİYELİK DAĞITTI
İftariyelik dağıtımında vatandaşların bayramlarını kutlayan Dündar, “Bayram alışverişi telaşında olan vatandaşlarımızın ve esnafımızın oruçlarını açmalarında sıkıntı yaşamamaları için her yıl olduğu gibi bu yıl da iftariyelik kumanya dağıttık. Bir yandan halkımızla bayramlaşıp, bir yandan da bayram alışverişi tatlı bir telaş içindeki vatandaşlarımıza oruçlarını açabilmeleri için kumanya dağıtıyoruz. Belediye olarak her alanda halkla beraber halk için hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu vesileyle halkımızın mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>