Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Osmangazi ailesi iftar yemeğinde buluştu

Vatandaşlarımız için doğumdan ölüme ve merkezden en uç noktaya kadar hizmet üretiyoruz” dedi.

14 Haziran 2016 Salı, 12:44
OSMANGAZİ AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Osmangazi Belediyesi personeli her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
Sukaypark’ta düzenlenen iftar yemeğine belediye personeli aileleriyle birlikte katıldı. İftar yemeğinde yaptığı konuşmada Ramazan ayının birlik, beraberlik ve bereket içerisinde geçmesini dileyen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Her yıl personelimiz ve aileleriyle birlikte iftar sofrası etrafında buluşuyoruz. Biz büyük bir aileyiz. Sadece çalışan kişi sayısına baktığımızda Bursa’da en fazla personele sahip kurumuz. Yaklaşık bin 700 personele sahibiz. Personelimizin hepsi Osmangazi’de oturmuyor. Ancak farklı ilçelerde oturuyor olsak da hepimiz Osmangazi ve Bursa için hizmet üretiyoruz. Hayatın her sahasında her anında vatandaşlarımızla birlikteyiz. Vatandaşlarımız için doğumdan ölüme ve merkezden en uç noktaya kadar hizmet üretiyoruz” dedi.

OSMANGAZİ AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
En alttan en üste kadar tüm Osmangazi Belediyesi personelinin Osmangazi’nin güzelleşmesi ve vatandaşların yaşam kalitesinin artması adına yoğun bir şekilde çalıştığını ifade eden Başkan Dündar, “15 yıl önce çöplerin toplanıp toplanmadığı, suların akıp akmadığı konuşulurken, günümüzde şehirlerin yıkılıp yeniden inşa edilmesini konuşuyoruz. Geçmiş yıllarda hayal olan işler artık bizim için rutin faaliyetler haline geldi. Osmangazi’de yapılan her işte tüm personelimizin katkısı var. Personelimiz yapılan işleri sahiplenmeli. İlçemizdeki 136 mahallemizin tamamında bir eserimiz var. Bu yapılan eserler toplandığı zaman yeni Osmangazi ortaya çıkıyor. Biz, 830 bin nüfusumuz ile Türkiye’nin 4’üncü büyük ilçesiyiz. Rakamlar bizi 4’üncü gösterebilir ancak Osmangazi, tarihiyle, doğasıyla gelişmişliği ve modernliği ile Türkiye’nin en güzel en yaşanabilir ilçesi. Bizler bu güzel ilçeyi daha modern ve yaşanabilir hale getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ben bir siyasi partiden belediye başkanı seçildim ancak 830 bin Osmangaziliye hizmet götürmek için çalışıyorum. Ayrım gözetmeksizin herkese eşit hizmeti götürüyoruz. Tüm personelimi özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum. Kentinize, ilçenize, belediyenize, işinize ve ailenize sahip çıkın diyorum. İnşallah önümüzdeki Ramazan ayında da iftar sofrasında buluşuruz” diye konuştu.
OSMANGAZİ AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>