Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Orhangazi Belediyesi personeline iftar

Orhangazi Belediye personeli, düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

14 Haziran 2016 Salı, 15:38
ORHANGAZİ BELEDİYESİ PERSONELİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Orhangazi Belediye personeli, düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
Orhangazi Belediyesi Personeli, Nadır Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğine AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Kaya, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri, birim müdürleri ve personel aileleri katıldı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın eşi Zöhre Çağlayan ile birlikte tek tek masaları dolaşarak personel ile sohbet etti.
Belediye olarak büyük bir aile olduklarını belirtten Çağlayan, “Her birimizin görev alanları, sorumlulukları, yetki sınırları farklı. Ama hepimizin ortak bir görevi var ki o da Orhangazi’de güzel ve kalıcı hizmetler yapmak. Orhangazi hizmet etme noktasında hem zor hem de çok şanslı bir ilçe. Zorluğu, bir takım hizmetlerin gecikmesinden kaynaklı ki bir güzelliği var ki, ne yaparsanız yapın, bu ilçeye yakışıyor. Mevlamın bütün güzellikleri bol bol bahşettiği bir coğrafyada yaşıyoruz. Dolayısıyla bu güzel ilçeyi daha da güzelleştirmek ve daha yaşanabilir bir hale getirmek, hepimizin ortak bir değeri ve bu topluma karşı sorumluluğumuz ve boynumuzun borcudur” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>